MÜŞTERİ YORUMLARI

AutoBratya BOYASIZ MİNİ ONARIM MERKEZİ
 • Dolu sonrası aracımızda oluşan göçüklerden dolayı internette bir çok araştırma yaptıktan sonra tamamen boyasız olarak göçük düzeltme için auto bratyaya ulaştık, saolsun ilgili arkadaş hiç aracımızı yerine götürmeden kendi bahçemizde dolu onarımlarını gelerek yaptı işçiliği ve hızlılığından dolayı gayet mennun kaldık ellerine sağlık inş bir daha bu tarz felaketler yaşamamak adına :) teşekkür ederim.
  Şener ALTAŞ
 • Doblo aracımızda bulunan 7 adet dolu sonrası meydana gelen göçükleri uygun fiyat ile adresimize gelerek yaptılar. Ellerinize sağlık araç orjinalliğini kaybetmeden onarım yaptılar teşekkür ederim ekip arkadaşlara.
  Fatih H.
 • İnternet üzerinden bir çok araştırma yaparak kendilerine ulaştık, aracımızda park ederken oluşan arka camurluktaki göçüğü boyasız olarak ilk günki gibi onardılar aynı gün içerisinde işçilik güzel fiyat güzel.teşekkürler auto bratya.
  Mert S.
 • Arkadaşımın tavsiyesi üzerine yeni aracımda meydana gelen ufak bir kaza sonucu 2 adet ezik işlemini gün içerisinde düzelterek teslim ettiler, aracımın önceki ve sonraki halini gördüğümde ben dahi inanamadım teşekkür ederim ellerinize sağlık.
  Eda İ.
 • Şirketimizde bulunan 17 adet şirket aracımız dolu sonrası hasarlar aldığı için toplu şekilde kendilerine götüremeyeceğimizi belirterek saolsunlar ekip arkadaşlarıyla beraber işyerimize gelerek aynı gün içerisinde tüm araçlardaki dolu hasarlarını boyasız şekilde onarım sağladılar işçilikleri ve aldıkları ödemenin fazlasıyla hakkını verdikleri için çok teşekkür ediyoruz inşallah bir daha böyle bir sorun yaşamayız sevgiyle kalın.
  Adnan B.
7/24 MOBİL SERVİS
0 (531) 252 87 17